Йога продовжує життя

Йога продовжує життя

Дбати про власне здоров’я повинна кожна людина. Сьогодні в Україні стає модно займатися спортом, слідкувати за власним харчуванням і загалом вести правильний спосіб життя. Думаю, ні для кого не секрет, що йога є корисною. Однак нещодавно вчені підтвердили, що заняття йогою продовжують життя.

В журналі Age було опубліковано статтю з назвою "Вікові зміни, що зачіпають серцево-судинну систему, вегетативну функцію і нейротрофічний фактор головного мозку в здорових активних чоловіків: вплив практики йоги", автори якої стверджують, що навіть заняття йогою протягом короткого періоду (3 місяці) призводить до істотних позитивних змін в серцево-судинній і нервовій системах.

Ось деякі переваги заняття йогою, офіційно підтверджені:

  1. Заняття йогою протягом 12 тижнів здатні поліпшити дихальну функцію в жінок похилого віку.
  2. У людей похилого віку (середній вік 62,0 роки) після двох місяців занять були відзначені значні поліпшення короткочасної пам'яті до цілеспрямованої діяльності і зміни рівня психічної готовності та гнучкості.
  3. За результатами дослідження, опублікованого в 2014 році в журналі Evіdence Based Complementary and Alternatіve Medіcіne, заняття йогою протягом 3 місяців (середній вік учасників експерименту: чоловіки - 42 роки, жінки - 45 років) призвели до підвищення рівня гормону росту і дегідроепіандростерон-сульфату, двох важливих гормонів, рівень яких з віком різко знижується.
  4. Заняття йогою протягом 12 тижнів (2 рази в тиждень) призвели до значного поліпшення якості сну у людей похилого віку (середній вік - 60 років).
  5. Регулярні заняття впродовж 6 місяців допомагають знизити рівень депресивних симптомів у людей похилого віку.
  6. Отже, переваги йоги очевидні. Ми сподіваємося, що ця інформація стане для вас реальним доказом ефективності йоги. Знайти курси, де практикується йога львів зовсім не складно. Тому не витрачайте час даремно, а починайте дбати про власне здоров’я вже сьогодні!