Відпочинок 2014 або Шукаємо альтернативу Криму

Відпочинок 2014 або Шукаємо альтернативу Криму

Професіонали туристичного ринку впевнені, що навіть зниження цін на відпочинок у Криму не зможе привабити такий потік туристів, який був у до кризовому періоді.

Новини впродовж останніх днів не можуть залишити байдужим нікого. Однак окрім політичних та економічних наслідків так званого «псевдо референдуму» в Криму, є ще одна проблема, яка торкнеться багатьох львів’ян. Зрозуміло, що багато мешканців нашого міста щороку свій літній відпочинок проводили на півострові. Тепер ситуація змінилася і безпеку туристам не може гарантувати ніхто, на жаль.

Де провести відпустку у 2014 році і які напрямки стануть найкращою альтернативою Криму?

Кримський відпочинок завжди позиціонувався як відпочинок з дітьми. Тому варто шукати ті напрямки, які зможуть відвідати батьки з дітьми.
Серед автобусних турів найбільшою популярністю користується відпочинок в Болгарії. Як доступний варіант сімейного відпочинку туроператори рекомендують тури саме на болгарські курорти. Також туроператори пропонують відпочинок в Туреччині, Греції, Чорногорії та на Кіпрі.

Для тих, хто не має закордонного паспорта, є також цікаві пропозиції. Україна має що запропонувати туристам і крім Криму. Підтримати національний туризм, а також заощадити на закордонному відпочинку можна за допомогою чудових пляжів в Одеській області або санаторіїв в Карпатах.

Рекомендуємо прочитати також: Що варто побачити львів’янам в Одесі?

Не забуваємо і про Херсон, який теж непогано підходить для морського відпочинку. Відпочити можна у Скадовську або Залізному Порту. Скадовськ більше підійде для відпочинку з дітьми: там не глибоке море і тепла вода. Залізний Порт можна вибрати для відпустки в компанії друзів - там багато розваг і дискотек, а вода в морі холодніша. До речі, в 30 кілометрах від Херсона є найбільший піщаний масив у Європі - Олешківські піски. Мало хто про це знає, але в українську пустелю навіть організовують триденні тури.

Вибір є чималий, тому бажаємо Вам вдалого відпочинку!