Технології в боротьбі … з комарами

Технології в боротьбі … з комарами

Наскільки неприємні емоції може викликати ніч, проведена в одному приміщенні з комарами, знає, мабуть, кожен. Народні методи боротьби з цими комахами, на жаль, не завжди допомагають, а про спокійний сон можна взагалі забути. Але продавці техніки стверджують, що сучасні відлякувачі комарів дають стовідсотковий ефект. Як працюють відлякувачі комах і як їх правильно вибирати – саме про це ми розповімо вам у статті.

Відлякувач комарів - це спеціалізований електронний пристрій, який функціонує по аналогічному принципу зі спеціалізованими фумігаторами або ж генерує спеціалізовані ультразвукові хвилі, які відлякують самок комарів. Варто зазначити, що залежно від конкретної моделі змінюється також і принцип дії. Цей пристрій може видавати сигнал тривоги або ж видавати звуки наближення бабки, яка є не просто ворогом для цих комах, але ще й харчується ними, тобто комарі при першому ж її наближенні намагаються максимально швидко покинути територію. Існують також і такі моделі, в яких одночасно поєднуються дві цих якості, що дозволяє значно збільшити ефективність використання такого устаткування. При цьому електронні пристрої можуть бути стаціонарними або ж являти собою мобільні переносні пристосування.

В популярних Інтернет магазинах можна вибрати і придбати такі відлякувачі комарів, які будуть максимально відповідати вашим потребам і умовам використання. Згідно зі статистикою найбільш популярними сьогодні є пристрої компактного типу у вигляді брелоків. Як правило, їх найчастіше купують ті люди, які полюбляють відпочивати в лісі, на природі або ж поблизу водойм. За допомогою таких пристосувань можна позбутися від комарів, і забезпечити максимально спокійний відпочинок.

Ультразвук є абсолютно безпечним для людини, адже він не сприймається нашим слухом. Саме тому ми не чуємо, як працює пристрій.

Читайте також: Як захиститися від нападу скаженого собаки?