Де у Львові можна придбати гаражні ворота?

Де у Львові можна придбати гаражні ворота?

Збереження майна – це завдання номер один для кожного автовласника. Більшість львів’ян купує або орендує гаражі для своїх транспортних засобів. Звичайно, гараж має багато переваг у порівнянні зі стоянкою чи паркомісцем біля будинку, яке взагалі не охороняється. Однак варто пам’ятати, що за надійність гаража в першу чергу відповідають ворота. Вони повинні бути добротними та якісними.

Сьогодні в нашому місті можна знайти різноманітні ворота, які відрізняються між собою способом монтажу, конструкцією, матеріалом виготовлення, тощо. Як правило, автовласники обирають ворота з металу. Однак на цьому вибір не закінчується, адже є ще багато нюансів, про які варто знати і які можуть вас неабияк заплутати у магазині.

Досить популярними є розпашні ворота. Вони виділяються доступною ціною і високою зламостійкістю. Особливо це стосується моделей, виготовлених з товстої сталі, оснащених протизйомними штирями, надійними ригелями, а також замками сейфового типу. Однак є й недолік - потрібен вільний простір перед ними для відкриття. Влітку ви можете й не відчути цієї особливості, однак взимку вам доведеться більше часу витрачати на те, щоб розчистити сніг перед воротами.

Відкатні ворота є дуже простими і зручними в експлуатації. За типом відкривання вони дуже схожі з дверима в шафах-купе. Такі ворота заощадять вам вільний простір перед гаражем.

Підйомно-поворотні гаражні ворота при відкритті піднімаються нагору і відхиляються, розміщаючись паралельно до стелі в гаражі. Завдяки такій конструкції можна максимально використати ширину гаража. Що стосується недоліків такої моделі воріт, то варто зазначити, що автовласники повинні обов’язково дотримуватися безпечної дистанції, щоб не пошкодити автомобіль під час відкриття воріт. Також не забувайте, що такий механізм зменшує висоту гаража. Оскільки такі ворота є дуже зручними у користуванні, їхня вартість є досить високою.

Зверніть увагу також на секційні ворота. Як і підйомно-поворотні ворота, вони заощаджують вільний простір. Секції таких воріт представляють собою звичайні сендвіч-панелі, які мають низьку теплопровідність, тому їх рекомендують встановлювати в неопалюваних гаражах. Якщо в процесі експлуатації були випадково пошкоджені окремі секції такої конструкції, то їх можна легко відремонтувати, замінивши на нові. Єдиний їхній недолік, як і у підйомно-поворотних воротах, - це те, що вони трохи обмежують гараж по висоті.

Ролетні ворота за своєю конструкцією нагадують звичайні ролети. На відміну від секційних і підйомно-поворотних воріт, вони не зменшують висоту гаража, а також не вимагають вільного простору перед ним. Серед недоліків можна відзначити - неможливість встановити в них хвіртку, а також високий ступінь теплопровідності.

Як ви вже зрозуміли, кожен тип воріт має свої переваги і недоліки. Тому вибирати доведеться все ж вам, враховуючи власні можливості та потреби. Замовити будь-який тип ви можете, завітавши на сайт Ворота Львів або в салон-магазин, що знаходиться на вул. Героїв УПА 77. Більш детальну консультацію ви зможете отримати від працівників компанії.