Чим себе зайняти, коли вимикають світло?

Чим себе зайняти, коли вимикають світло?

Практично щодня з’являються новини про те, що у Львові вимикатимуть світло. Деякі городяни ставляться до цього з розумінням, деякі обурюються, однак в будь-якому разі світло в наших домівках зникає. Ми вже так звикли до телебачення, інтернету та інших благ цивілізації, що без електроенергії відчуваємо значний дискомфорт. У зв’язку з цим ми вирішили поділитися з вами декількома ідеями, чим себе зайняти, коли вимикають світло.

Якщо світло вимкнули ввечері, то вам не обійтися без свічок. Оскільки новини не вселяють оптимізму, варто все ж мати про запас в домі одну-дві свічки. Однак не потрібно бігти в магазин, загрібати всі наявні свічки і створювати зайвий ажіотаж та паніку.

Щоб цікаво та корисно провести цей час, варто згадати про таку стару звичку, як читання книг. Якщо паперові книги читати буде незручно через відсутність хорошого освітлення (хіба що у вас знайдеться хороший ліхтарик), то планшет або електронна книга ідеально для цього підходить. Також ви можете переглянути фільм або послухати музику на ноутбуці. Підготуйте собі фільми, які ви хотіли б переглянути. Головне, не забувайте вчасно заряджати свої гаджети, щоб у потрібний момент можна було ними скористатися.

Дітям можна запропонувати одну цікаву гру: в темряві потрібно намалювати олівцем малюнки на папері, а коли світло включиться ви будете сміятися над вашими творіннями або захоплюватися талантом! У будь-якому разі це весело!

Якщо у вас є газова плита, ви можете приготувати їжу та влаштувати романтичну вечерю при свічках.

Відсутність електроенергії в домі, це чудовий привід вийти погуляти на вулицю. Повірте, вас вразить своєю красою зоряне небо. А як часто ви піднімаєте голову вверх і любуєтеся зорями?