Різне

Поліграф: історія виникнення

Поліграф: історія виникнення

Вважається, що люди брешуть дуже багато. В реальному житті потреба оцінити правдивість слів виникає дуже часто. Пристрій, які використовується для того, щоб визначити говорить людина правду чи бреше, називається поліграф. Коли виник цей пристрій і як еволюціонував?

Аналог технічного пристрою, який успішно використовується і сьогодні, винайшов Джон Ларсон в 20-х роках минулого сторіччя. У першій версії він фіксував зміну дихання і кров'яного тиску під час допитів. У більш пізніх модифікаціях до уваги бралося і тремтіння м’язів.

Економимо на опаленні: Твердопаливні котли - відмінна альтернатива газовим агрегатам

Економимо на опаленні: Твердопаливні котли - відмінна альтернатива газовим агрег

В сьогоднішніх умовах більшість українців задумується над тим, як зекономити на опаленні. Пошук найдешевшого варіанту опалення домівки є справді актуальною темою, тому в цій статті ми розповімо вам про твердопаливні котли, які є хорошою альтернативою газовим пристроям. Незважаючи на свою громіздкість, ці котли заслуговують на вашу увагу, адже забезпечують в майбутньому невисокі витрати на опалення, повідомляє портал нашого міста.

Автомобильные аккумуляторы в Украине, их виды и особенности

Автомобильные аккумуляторы в Украине, их виды и особенности

На сегодняшний день на рынке автомобильных запчастей и оборудования в Украине представлены практически все мировые лидеры своих отраслей. Широкий выбор удовлетворит запросы даже самого требовательного покупателя.

Несколько легальных способов иммиграции в Польшу

Иммиграция в Польшу

Польша привлекает наших с вами соотечественников близким по духу местным населением, а также несложным для изучения и понимания языком. В настоящее время можно отметить несколько способов получить ПМЖ в Польше, которыми могут хоть сейчас воспользоваться граждане Украины. Речь, конечно, идет об абсолютно легальных способах. Самыми популярными способами являются:

Профіль компанії Good Logistics Україна

вантажні перевезення

Компанія Good Logistics надає послуги з перевезення вантажів автомобільним, залізничним і морським транспортом. Співробітники компанії мають багаторічний досвід вирішення складних завдань у сфері логістики та міжнародних вантажних перевезень. Компанія була створена задля розробки кращої системи логістичного обслуговування кількох великих українських бізнесів. За декілька років компанія спромоглася досить істотно збільшити обсяги вантажообігу, а також відкрила представництва у регіонах для більш оперативного обслуговування клієнтів, що знаходяться в регіонах.

Как профессионально устроить детский праздник в Киеве

Любое праздничное событие требует профессионального подхода к его организации. Особенно это касается детских праздников. Ведь дети чутко реагируют на настроение взрослых, и часто сами желают стать участниками торжественных мероприятий. Родители и персонал детских учреждений не всегда знают, как устроить пикник, утренник, день рождения или новогоднее представление, чтобы эти события стали яркими и запоминающимися. На выручку готов прийти научный театр под руководством доктора Открывашкина.

Лучшие жилые комплексы Киева для инвестиций

жилые комплексы Киева

Далеко не все покупатели столичной недвижимости приобретают жилье с целью дальнейшего проживания в нем. Есть и те, кто делает это ради выгодного вложения денежных средств. В какие новостройки Киева лучше всего сегодня инвестировать?

Вчені з’ясували, від чого залежить інтелект дитини

Вчені з’ясували, від чого залежить інтелект дитини

Розумна, успішна дитина – мрія всіх батьків. Та чи існує якийсь секрет успішності? Від чого залежить, чи зможуть ваші діти навчатися на відмінно?

Нове дослідження показує, що не вистачає інгредієнта Х: різна генетика батьків. Велика генетична розмаїтість має величезне значення у формуванні інтелекту дитини.

Автор дослідження доктор Пітер Джоші (Peter Joshі) стверджує, що генетичні ефекти реальні.

Чем могут быть полезны курсы английского языка?

Чем могут быть полезны курсы английского языка?

В настоящее время знание английского языка является настолько актуальным, что его значение практически невозможно преувеличить. Существует большое количество разнообразных методов изучения английского, например, занятия с репетитором, самостоятельно обучение. Однако, пожалуй, наиболее востребованным и эффективным вариантом на сегодняшний день являются школы английского языка.

Як захиститися від нападу скаженого собаки?

Як захиститися від нападу скаженого собаки?

Тварини - це безцінні живі скарби нашої планети, які, щоправда, іноді намагаються напасти на нас і вбити.