Діти швидко ростуть або Що робити з дитячим одягом?

Діти швидко ростуть або Що робити з дитячим одягом?

Дитячий одяг неможливо купити на декілька сезонів, тому що діти швидко ростуть. Багато батьків вважають недоцільним купувати дорогі брендові речі для своїх малюків, адже швидко дорогі покупки стають непотрібними. З іншого боку, економити на дітях теж не хочеться.

Дитина росте, а полиці в шафах поступово заповнюються купою одягу. Що робити зі старим одягом, з якого ви вже «виросли»? Ви можете одяг подарувати, продати або спробувати його перешити.

Дитячий одяг у хорошому стані завжди знайде нових власників. Тому дорогі покупки брендового одягу можна компенсувати таким чином. Доклавши певну суму до коштів, отриманих від продажу непотрібних речей, простіше купити новий одяг або взуття для свого малюка, широкий асортимент якого пропонує магазин Babyshoesstyle. Щоб продати дитячий одяг або взуття, можна скористатися послугами інтернет-ресурсів, різних торговельних площадок або виставити їх у комісійний магазин.

Також можна речі віддати на благодійність: віднести в церкву, дитячий будинок або волонтерську організацію. Бажано попередньо продзвонити і поцікавитися, чи приймають вони такі речі.

Ще одна ідея - подати оголошення з позначкою "віддам у дарунок". Цей спосіб більше підходить тим, хто більше хоче позбутися від непотрібних речей, ніж допомогти людям зі скромним статком. Іноді не потрібно далеко ходити - по сусідству, або через знайомих обов'язково знайдеться родина в складному становищі, яка з задоволенням прийме будь-яку допомогу.

Якщо ви вирішили продати або подарувати дитячі речі, з яких ви «виросли», їх необхідно ретельно підготувати: одяг повинен бути чистим.

Якщо ви любите щось робити своїми руками, то можна спробувати подарувати речі нове життя. В Інтернеті ви знайдете багато ідей, а тому кожна мама може спробувати себе в ролі швачки. Іграшки, прихватки, подушки, дитячі сумочки або рюкзаки - іноді важко уявити, що такі оригінальні речі можна виготовити зі старого одягу. Не думайте, що для такої творчості потрібні надвміння, достатньо відтворити готову викрійку.

Читайте також: Новий одяг потребує прання