Економимо на опаленні: Твердопаливні котли - відмінна альтернатива газовим агрегатам

Економимо на опаленні: Твердопаливні котли - відмінна альтернатива газовим агрег

В сьогоднішніх умовах більшість українців задумується над тим, як зекономити на опаленні. Пошук найдешевшого варіанту опалення домівки є справді актуальною темою, тому в цій статті ми розповімо вам про твердопаливні котли, які є хорошою альтернативою газовим пристроям. Незважаючи на свою громіздкість, ці котли заслуговують на вашу увагу, адже забезпечують в майбутньому невисокі витрати на опалення, повідомляє портал нашого міста.

На даний момент виробники намагаються зробити твердопаливні котли більш практичними для широкого кола користувачів і навколишнього середовища. На українському ринку хорошу репутацію завоював твердопаливний котел буран, тому рекомендуємо звернути увагу на продукцію цього виробника.

Щоб правильно вибрати котел, потрібно знати декілька нюансів. Твердопаливний котел буває декількох типів. Поділ відбувається за такими показниками, як метод спалювання (варто звернути увагу на газогенераторні котли), вид палива (наприклад, твердопаливні котли на дровах, пелетні котли, універсальні котли), енергозалежність.

Установка котла на твердому паливі - відмінна альтернатива газовому котлу, адже це зручність експлуатації, ефективна система опалення. Навіть якщо відсутня електроенергія, такий котел не залишить приміщення без тепла. Якщо котел буде опалюватися переважно дровами, краще придбати агрегат з нижнім згорянням.

Твердопаливні котли можуть бути чавунними, сталевими. Чавунні агрегати більш стійкі до корозійних процесів. Цей параметр дуже важливий, тому що специфіка полягає в тому, що на стінках камери горіння з'являється конденсат. А от якщо згадати про крихкість, то чавун може розколотися при випадковому сильному ударі.

Якщо ви плануєте використовувати твердопаливний котел як резервний варіант, то не варто купувати дуже дорогі моделі. Якщо ж використовуватимете цей агрегат на постійній основі, то вибирайте не тільки доступний, але й надійний варіант.