Яндекс дослідив, як швидко львів’яни з різних районів добираються до центру міста

Яндекс дослідив, як швидко львів’яни з різних районів добираються до центру міст

Як відомо, Львів поділений на шість районів: Галицький, Личаківський, Шевченківський, Франківський, Залізничний, Сихівський. Мешканці кожного з цих районів різну кількість часу витрачають на те, щоб дістатися до центру нашого міста. Дослідники компанії Яндекс проаналізували наявну в них інформацію і розрахували, скільки часу, з урахуванням заторів, займе поїздка автомобілем з будь-якої частини міста до центру. Окремо Яндекс виділив також масив Рясне 2.

За результатами дослідження компанії "Яндекс", найшвидше можуть доїхати в центр міста львів'яни, які живуть у Личаківському районі. Це зрозуміло, адже масив є наближеним до центральної частини нашого міста. А от найважче потрапити в центр з Сихова. Виявилося, що сихівчанам доводиться витрачати на проїзд в 3,3 рази більше часу, ніж мешканцям Галицького району. Правда, більшість львів'ян з таким результатом не згодні. Оскільки Сихів - це район з гарною транспортною розв'язкою.

Існує стереотип, що найбільше часу на таку поїздку доведеться витратити мешканцям Рясне 2, адже цей мікрорайон знаходиться на околиці Львові, а дороги туди залишають бажати кращого. Проте, відповідно до дослідження, мешканці Рясне 2 витрачають на дорогу в центр Львова трохи менше часу, ніж сихівчани.

Отже рейтинг районів міста виглядає наступним чином: на першому місті – Галицький район, потім Личаківський, Шевченківський, Франківський, Залізничний, Рясне 2 і Сихівський.