Відбувся перший відбірковий півфінал Всеукраїнського забігу на каблуках

Відбувся перший відбірковий півфінал Всеукраїнського забігу на каблуках

В суботу, 27 липня, біля популярного торговельного комплексу відбувся найбільш гламурний львівський "марафон". Головною умовою першого відбіркового півфіналу Всеукраїнського забігу на шпильках була наявність взуття з каблуком не нижче дев'яти сантиметрів. Саме в таких туфлях учасниці повинні були пробігти переможну дистанцію в сто метрів. Також, всі учасниці повинні були бути повнолітніми і готовими до синців і травм.

Дівчата готувалися до забігу ретельно. Розминалися, надягали захисне екіпірування на лікті і коліна, і навіть обмотували ступні ніг разом із взуттям скотчем - щоб не злітало. Але без травм не обійшлося. Одна з учасниць двічі впала на дистанції, в результаті чого одержала легкі травми, але від медичної допомоги відмовилася. До речі кажучи, карета "швидкої допомоги" була присутня неподалік.

За результатами першого відбіркового півфіналу Всеукраїнського забігу на шпильках переможницею стала Наталя Дрижак, яка пробігла відстань усього за 16 з половиною секунд. Дівчина - спортсменка "зі стажем", раніше займалася легкою атлетикою і баскетболом. Вже наприкінці серпня Наталія буде представляти Львів у фіналі Всеукраїнського забігу на шпильках в Одесі.