Весілля плейбоя Х'ю Хефнера відбудеться 18 червня

Весілля плейбоя Х'ю Хефнера відбудеться 18 червня

Буквально днями Х'ю Хефнер і його 24-річна красуня модель Крістал Харріс оголосили всім, що 18 червня вони офіційно стануть чоловіком і дружиною. Весільна церемонія пройде в будинку засновника «Playboy».

Зараз у будинку триває передвесільна атмосфера. Крістал вже обирає весільну сукню та придумує нові деталі з організації весілля, а також знімається у весільній фотосесії, яка проходить в інтер'єрах будинку. Ці красиві і романтичні фотографії весь світ зможе побачити вже у червневому номері «Playboy», якраз перед весіллям.

Нагадаємо, що 84-річний Х'ю Хефнер зробив пропозицію руки і серця 24-річній Крістал на Різдво, подарувавши їй дуже дорогу каблучку. Звичайно, сама Крістал вже була готова до такої пропозиції, так як не раз про це говорили раніше, і відповіла згодою, зі сльозами на очах.

Х'ю Хефнер вже був одружений два рази і мав численні романи з багатьма відомими дівчатами-моделями, які жили в його будинку. Зі своєю другою дружиною 47-річної Кімберлі Конрад, Хефнер розійшовся ще в 1998 році, а офіційно розлучився тільки в 2009 році. Від Кімберлі у Х'ю Хефнера є два сина- Мартсон і Купер, які залишилися жити з матір'ю.

Крістал Харріс - американська модель, народилася в Арізоні і з грудня 2009 року, коли стала дівчиною місяця журналу «Playboy» живе разом з Х'ю Хефнером в особняку. Окрім кар'єри моделі, Крістал також запустила свою лінію косметики і навіть записала свій музичний альбом, звичайно не без допомоги свого майбутнього чоловіка.