Українці оцінили переваги онлайн-покупок

Українці оцінили переваги онлайн-покупок

Інтернет міцно увійшов в наше повсякденне життя. Завдяки всесвітній павутині ми маємо можливість дистанційно навчатися, оплачувати комунальні послуги, купувати квитки, товари. З кожним роком кількість покупців в Україні збільшується. Дослідження підтверджують, що люди більш активно використовують мобільні телефони у процесі здійсненні покупок.

Ринок онлайн-покупок демонструє найбільші темпи росту впродовж останніх років. Причин такого росту дві - збільшення кількості користувачів Інтернету в Україні і розвиток мобільного Інтернету. На розвиток електронної торгівлі не вплинули навіть кризові явища в економіці нашої країни. Понад 50% українців зізнаються, що хоча б один раз в рік здійснюють покупку в Інтернеті, в тому числі і на сайті http://lviv.zakupka.com/.

Згідно зі статистикою, за два останні роки кількість onlіne-покупців в Україні збільшилася майже в півтора рази. Мешканці міст з населенням більше 50 000 частіше купують товари в віртуальних магазинах, ніж в реальних. Найохочіше в інтернет-магазинах українці купують техніку та електроніку. Частка онлайн-покупок в цьому сегменті перевищила частку офлайну на 16%. Однак в інших товарних категоріях усе ще панує офлайн-шопінг.

Як переваги інтернет-покупок змусили українців змінити свої звички?

Зрозуміло, що інтернет-підприємці встановлюють меншу маржу, адже мають менші витрати, пов'язані зі своєю комерційною діяльністю. Однак серед українців популярним є стереотип, що купувати на розпродажах - не комільфо. У деяких випадках справді на розпродажах залишаються тільки моделі непопулярних розмірів або неякісний, бракований товар. Але в більшості випадків у розпродаж потрапляють речі, які не встигли продатися до моменту надходження нової колекції, а складські приміщення потрібно звільняти для нових речей, тому підприємці готові якомога швидше позбутися від залежаного товару. Це завжди вигідно для кінцевого покупця, тому що він купує товар дешевше.

Покупці обожнюють знижки, маркетологам це давно відомо. Ще більше покупці люблять отримувати індивідуальні знижки. Саме тому інтернет-магазини часто надають знижки вузькому колу осіб.

Інтернет-покупці також можуть скористатися різноманітними промокодами. Знайти безкоштовні промокоди для популярних українських і закордонних інтернет-магазинів зовсім не складно. Однак варто пам’ятати, що промокоди можуть надати знижку на весь чек, на певні товари або активувати знижку на доставку.