Співачка Мерайя Кері народила близнюків

Відома і популярна співачка Мерайя Кері, 30 квітня стала мамою. 41-річна Мерайя народила здорових близнят - дівчинку і хлопчика в одній з приватних клінік Лос-Анжелеса. Але, як виявляється, співачка і її чоловік Нік Кеннон відсвяткували одразу два свята в суботу - третю річницю спільного подружнього життя і народження дітей.

За словами помічниці співачки, міс Келлі, пологи пройшли успішно, діти здорові, першою народилася дівчинка, вагою 2,3 кг, а потім молодший братик, який важить 2,7 кг. Мерайя і Нік дуже щасливі, тому що для пари це велике диво і радість, поява первістків, і тепер новоспечені батьки будуть міркувати над іменами своїх діточок. В одному з інтерв'ю, співачка розповіла, що вже підготувала дитячі кімнати для малюків, для дівчинки в розових тонах, а для хлопчика - у синіх, обидві дитячі пара облаштувала і в будинку Нью-Йорка і в особняку Лос-Анжелеса, де вони часто бувають.

Нагадаємо, що 41-річна Мерайя Кері та 30-річний Нік Кеннон після місяця романтичних побачень, офіційно оформили свої відносини якраз у день народження близнюків, 30 квітня, але ще в 2008 році. Весільна церемонія проводилася на Багамських островах, в будинку Ніка Кеннона.

Для Мерайі Кері та Ніка Кеннона це вже другий шлюб за рахунком, але не дивлячись те, що між ними 11 років різниці у віці, і те, що вони зустрічалися всього лише місяць до весілля, пара дуже щаслива і цінує кожен день подружнього життя.