Скоро розпочнеться Фестиваль писанок у Львові

Скоро розпочнеться Фестиваль писанок у Львові

Фестиваль писанок стартує у Львові вже в п'ятницю, 3 квітня, і триватиме до 19 квітня. В рамках Фестивалю біля Домініканського собору, на площі Музейна, 1, буде працювати галерея авторських писанок, яку прикрасять оригінальні півметрові писані крашанки. За словами організаторів фестивалю, у галереї розмістять більше півсотні таких експонатів. Помилуватися святковими символами зможе кожний - виставка буде працювати під відкритим небом щодня з 11 до 20 години.

Відбуватимуться і цікаві майстер-класи. Майстрині навчать всіх бажаючих робити унікальні писанки. Також допоможуть створити весняних пташок, дерев'яні іграшки зі святковою символікою, свічки. Правда, за секрети майстерності доведеться заплатити - уроки обійдуться в 50-120 гривень. Частина виручених грошей піде придбання на устаткування для палати кардіологічного профілю дитячого відділення.

Головним арт-об’єктом нашого міста на період Великодніх свят стане гігантська писанка висотою в 3 метри, яку прикрасять юні художники з дитячої школи народних мистецтв.