Шарліз Терон зізналася, що втомилася від самотності

Красива і популярна актриса Шерон Стоун зовсім недавно прийняла участь у відомій програмі Пірса Моргана - Tonight, під час якої трохи розговорилася і зізналася, що дуже страждає від самотності.

Нагадаємо, що минулого року Шерон Стоун вирішила розлучитися з актором Стюартом Таусендом, з яким була разом близько дев'яти років. Ініціатором їх розлучення стала сама актриса, тому що їй дуже набридло ниття Стюарта, що все погано і нічого не виходить (мається на увазі його акторська кар'єра). За словами Шарліз Терон, справжній чоловік повинен працювати, а не нити і жаліти себе. Після розлучення зі Стюартом, Шарліз до цих пір не може знайти відповідного чоловіка. Як бачимо, навіть багатомільйонні статки і всесвітня популярність не гарантують щастя в особистому житті.

Буквально нещодавно проводився благодійний матч в поло, який організовував британський клуб Coworth Park Polo, де була і Шарліз Терон. Саме на цьому заході папараці помітили актрису з принцом Гаррі і парочка дуже мило спілкувалася. Але сама Шарліз Терон відразу категорично заявила, що крім спільної справи, тобто благодійності, у них з принцом нічого більшого немає.