Шакіра зустрічається з іспанським футболістом Джерардом Піке

Шакіра зустрічається з іспанським футболістом Джерардом Піке

Дуже багато писали про роман Шакіри і Піке, але ніяк не могли знайти цьому підтвердження. Був навіть момент, що всі іспанські ЗМІ оголосили полювання на знімок Шакіри з Піке, за що готові були заплатити 200 тисяч доларів, але, от тепер, коли знімок є, цікаво, хто отримав таку винагороду?

Шакіра майже 11 років була з Антоніо де ла Руа, сином екс-президента Аргентини, з яким розлучилася на початку року. Ініціатором розлучення стала сама дівчина, про що самостійно оголосила пресі. На що ЗМІ дуже швидко відреагували, назвавши причину їхнього розлучення, роман Шакіри з футболістом, але отримати будь-яких коментарів від Шакіри або Антоніо було просто неможливо, так як обоє заявили про те, що категорично відмовляються що-небудь коментувати з цього приводу. Розлучення відбулося спокійно і мирно за обопільною домовленістю, але дівчина, як бачимо, довго одна не залишилася.

З Джерардом Піке Шакіра познайомилася на Чемпіонаті світу з футболу, де Джерард грав, а дівчина виступала на закритті турніру і з того часу вони постійно разом.

21 лютого Шакіру разом з футболістом Джерардом Піке бачили ввечері на одній з дискотек Барселони, де приємно провели час, танцювали та веселились, а після вечірки, тримаючись за руки поїхали разом на автомобілі.