Сертифікація якості підвищує можливість виходу на ринки Європи

Сертифікація якості підвищує можливість виходу на ринки Європи

Сучасний світ існує в умовах високих стандартів життя та жорсткої конкуренції. Тому підтвердити якість продукції виробникам лише голослівними заявами не вдасться. Сертифікат якості - це вже не порожні слова. Сертифікат підтверджує відповідність якості продукції всім необхідним вимогам.

На сьогоднішній день такий документ гарантує покупцеві, що той купує нешкідливий для здоров'я, життя і навколишнього середовища товар. Очевидну вигоду отримує і виробник: за допомогою сертифіката він здатний успішно реалізувати свої продукти або послуги. Отже, високий дохід може отримувати тільки той виробник, що піклується про якість, а не кількість. Товари, зроблені на совість, в остаточному підсумку швидше завойовують ринок і вибиваються в лідери, і сертифікація продукції відіграє в цьому не останню роль, повідомляє портал нашого міста.

На сьогоднішній день при стабільному і значному розвитку виробництва будь-якої продукції та сфери послуг кожен підприємець прагне до того, щоб його діяльність повністю відповідала всім встановленим міжнародним стандартам якості. Це дає можливість не тільки збільшувати прибутки, але й виходити на світові ринки. Існує певна система сертифікації продукції й послуг - ІSO (ІСО). Сертифікат ІSO може видаватися тільки тим організаціям, які пройшли перевірки в певній сфері. В основу створення цього міжнародного стандарту лягла теорія менеджменту і міжнародні серії сертифікації. Сертифікація продукції ІSO не вважається обов'язковою. Вона виконується тільки за бажанням. Але практично всі сучасні організації проводять її.

Якщо ви зацікавлені в сертифікації якості вашої продукції, то зверніться до органу з оцінки відповідності «ПРОМСТАНДАРТ». Більш детальну інформацію дізнавайтеся на сайті http://www.promstandart.com.ua/data/isosert.html.