Подробиці весілля Кейт Мосс і Джеймі Хінса

Ну нарешті і шанувальники і друзі, і родичі дочекалися весільної церемонії Кейт Мосс і Джеймі Хінса, так що тепер молода пара оголошена подружжям.

Весільна церемонія відбулася недалеко від Бердфорда в в церкві Св. Петра, як і в принципі планувалося з самого початку. Щаслива і закохана парочка, відразу після вінчання вийшла фотографуватися з юними подружками нареченої, яких нарахували 15 осіб.

37-річна наречена, Кейт Мосс була одягнена у весільній сукні від Джона Галльяно, яка була пошито в стилі 20-х років. Також Кейт була взута в туфлі від Маноло Бланка з блакитними устілками всередині, згідно з традицією. Так що образ нареченої був створений просто бездоганно, так як зазвичай модель любить досить яскравий макіяж, то в день весілля вона виглядала дуже жіночно і ніжно. Наречений Джеймі Хінс, вирішив трохи відійти від традіцій і був одягнений не в темний костюм, як в принципі годиться, а вибрав костюм від YSL небесно-блакитного кольору.

Весільний кортеж був з автомобілів марки Rolls Royce, на якому приїхала і сама наречена з батьком, Пітером і дочкою Лілою Грейс, а також привозили і гостей свята. Після одруження всі запрошені і молодята вирушили в особняк Кейт Мосс, який тепер стане сімейним гніздечком для неї, Джеймі і доньки Ліли. Біля самого будинку були зведені білі шатра, де власне і проводилось свято.

Серед запрошених гостей був колишній наречений Кейт Мосс і батько Ліли, Джефферсон Хек, а також Наомі Кемпбелл, Седі Фрост, Снуп Дог, Джуд Лоу, Джейд Джаггер і інші.