Не забудьте відвідати традиційний Великодній ярмарок у Львові!

Не забудьте відвідати традиційний Великодній ярмарок у Львові!

Традиційний Великодній ярмарок з’явився ще у суботу 12 квітня в центрі нашого міста, а саме на проспекті Свободи. Тут красиво вишикувалися святкові торговельні ряди.

Вже вп’яте львів'яни та гості міста мають можливість придбати всілякі великодні сувеніри, одяг і вироби ручної роботи, спробувати страви національної і місцевої кухні. Для майстер-класів спеціально відведено окремий будиночок під назвою "Великодня майстерня".

Серед ізюминок ярмаркового містечка - пряникова хатинка, крамниця екопродуктів і, звичайно , "Великодня майстерня", - розповіла організатор Великоднього ярмарку Ольга Гренюх.

Цього року братимуть участь в заході ремісники і художники з різних міст країни, також будуть присутні відомі майстри зі Сходу та Півдня України, повідомляє портал нашого міста. За час роботи ярмарку в "Великодній майстерні" відбудеться більше 160 майстрів-класів. А прикрасою нинішнього ярмарку стане квіткова арка і велика святкова писанка.

До речі, на святковому ринку панує "сухий закон" і заборона на музику. Дотримуючи традиції, до 19 квітня включно на Великодньому ярмарку не буде звучати музика. Працювати Великодній ярмарок у Львові буде до 12 травня.