Найнебезпечніші дороги міста - у Франківському районі

Найнебезпечніші дороги міста - у Франківському районі

Як розповіла інспектор міського відділу ДАІ Ірина Пилат, за шість місяців у Львові відбулося майже 250 аварій, в яких травмувалося 282 людини. Ще 12 загинули. Сумна статистика змусила співробітників інспекції акцентувати увагу львів'ян на небезпечних ділянках доріг, повідомляє портал нашого міста.

Як зауважують даївці, однією з основних причин аварій стає саме перевищення швидкості.

Потрібно пам'ятати про обмеження швидкості руху в населених пунктах до 60 км / год, - говорить Ірина Пилат. - Також водій обов'язково повинен враховувати дорожню обстановку, особливості вантажу, стан машини. Безпечна швидкість та, при якій водій може контролювати машину.

Хоча часто винуватцями аварій бувають і пішоходи. Дуже часто відновити картину аварії і визначити винного допомагають саме відеореєстратори. Даївці склали список місць, де найчастіше відбуваються ДТП і гинуть люди.

У місті таких неблагополучних ділянок 26, ще п'ять - в області. Саме там трапляється половина всіх аварій. За словами інспекторів ДАІ, найбезпечнішим для пішоходів і водіїв є Галицький район.

А найнебезпечніший у цьому плані - Франківський район. У ньому є цілий десяток небезпечних ділянок на вулицях.

З вулиць, за словами даішників, найбільш небезпечною є Стрийська. За нею йде Наукова, потім - Городоцька, Володимира Великого, Любінська, Липинського і проспект Чорновола.

Втім, де саме в місті найнебезпечніші місця, можна дізнатися і під час простої прогулянки. Про трагедії на дорогах свідчать хрести на узбіччях, як нагадування про цінності цілого життя в порівнянні з секундами зекономленого часу.

Топ-10 аварійних доріг

1 - перехрестя вулиць Наукової, Стрийської та Хуторівка. Перше місце отримало завдяки величезній кількості автопригод, серед яких є і наїзди на пішоходів.

2 - перехрестя вулиць Липинського, Промислової та Миколайчука. Вражає кількістю аварій і тяжкими наслідками, в тому числі загибеллю їх учасників.

3 - перехрестя вулиці Липинського та проспекту Чорновола. Кільцева дорога з великим транспортним навантаженням збільшує сумні шанси потрапити в ДТП. Часті зіткнення машин і зрідка наїзди на пішоходів забезпечили перехрестю третє місце.

4 - проспект Червоної калини. Нерегульоване перехрестя, на якому водії повинні орієнтуватися на дорожні знаки. Не роблячи цього, часто наїжджають на пішоходів. Часто трапляються ДТП зі смертельним результатом.

5 - вулиця Наукова в районі будинків № 29, № 62, № 64. Через непродумане розміщення зупинок громадського транспорту та переходів тут часто під колесами опиняються пішоходи.

6 - вулиця Богдана Хмельницького в районі будинків № 267 - № 275. Місце осередку особливо важких аварій.

7 - перехрестя вулиць Кульпарківська - Щирецька. Причина аварій - перевищення швидкості та неуважність водіїв автомобілів. Також часті висадки та посадки пасажирів у заборонених місцях.

8 - вулиця Городоцька в районі будинків № 155 та № 179. Тут часто відбуваються наїзди на пішоходів по їх же вині - незважаючи на наявність світлофорів і переходів, городяни воліють мчати стрімголов через дорогу, запізнюючись на поїзд чи під враженням від свіжих покупок (поруч ринок).

9 - перехрестя Стрийська - Максимовича. Дійсно складна для водіїв та пішоходів ділянка: чотири смуги, поворот на вулицю Лазаренка... Світлофори і пішохідні переходи не рятують. Як наслідок - часті аварії, щоправда, незначні - загиблих немає.

10 - перехрестя вулиць Любінської і Петлюри. Основна причина ДТП, в тому числі і зі смертельним результатом, - перевищення швидкості.