На "Євробаченні-2011" переміг Азербайджан, Україна посіла 4-те місце

14 травня у Дюссельдорфі пройшов фінал конкурсу "Євробачення-2011", повідомляє ТСН.ua. Переміг дует Ніяр Джамал та Ельдара Гасімова (Елла і Ніка) з Азербайджану. Він набрав 221 бал.

Україна зайняла четверте місце у фіналі "Євробачення-2011". Міка Ньютон і її пісня "Ангел" отримали в сумі 159 балів.

На Євробаченні дует переможців виконав композицію "Running Scared" - "Тікаю наляканий". Найвищий бал переможцю дали: Росія, Туреччина і Мальта.

Друге місце дісталось представнику Італії Рафаелю Гуалацци з піснею "Madness of Love", а третє - Еріку Сааде з Швеції за пісню "Popular".

Представниця України Міка Ньютон, яка виступила під номером 23 з піснею "Angel", здобула четверте місце. Вона отримала найвищий бал - 12 - від Вірменії, Словаччини та Азербайджану. Відзначимо, Росія дала Україні 10 балів.

Результати голосування від України в прямому ефірі "Євробачення" оголосила співачка Руслана, яка була переможницею цього конкурсу в 2004 році. Українці поставили 12 балів Грузії.

Росія, яку представляв Олексій Воробйов з піснею Get You, отримала від України 8 балів. У загальному заліку Росія зайняла 16 місце.

Нагадаємо, за прогнозами авторитетних букмекерських контор, перемогу пророкували представнику Франції 21-річному Аморі Вассілі.

Торішня переможниця "Євробачення" Лєна Маєр-Ландрут посіла десяте місце.

У ньому змагались 25 країн. Серед яких переможці першого півфіналу: Сербія, Литва, Греція, Азербайджан, Грузія, Швейцарія, Угорщина, Фінляндія, Росія та Ісландія та переможці другого півфіналу: Естонія, Румунія, Молдова, Ірландія, Боснія і Герцеговина, Данія, Австрія, Україна, Словенія та Швеція. А також автоматично до фіналу увійшли представники Німеччини, Великобританії, Франції, Іспанії та Італії.

Переможець конкурсу був визначений шляхом глядацького голосування в 43 країнах і голосуванням професійного журі.

Нагадаємо, Міка виконала пісню "Angel". Разом із нею також виступала євпаторійська художниця Ксенія Симонова, відома своєю пісочною анімацією. Сюжет полягав в історії сирітської дівчинки, якій допомагає ангел-хранитель.