На "Арені Львів" будуть святкувати весілля

На "Арені Львів" будуть святкувати весілля

Євро відшуміло, і більшість львів'ян зараз цікавить, яка ж подальша доля нашого євростадіону?

Як розповів директор з експлуатації "Арени Львів" Олексій Жуковін, на стадіоні добре розвинений конференц-сервіс. А від замовлень на проведення в тутешньому ресторані весіль та інших заходів просто відбою немає.

- Вже зараз у нас є багато замовлень на проведення конференцій, симпозіумів різного масштабу, - розповідає Олексій Жуковін. - У наступному місяці ми плануємо відкрити біля стадіону, на паркінгу, картинг. Враховуючи площу парковок, ми зможемо зробити найбільший картинг-клуб в Західній Україні.

Крім того, на стадіоні є і найбільший у місті ресторан. У ньому можуть одночасно відпочивати 408 осіб. У незвичайному залі деякі клієнти вже виявили бажання святкувати весілля. Тому, якщо у вас триває передвесільна підготовка і ви вибираєте запрошення на весілля, фотографа, сукню, не забудьте перш за все визначитися з рестораном.

Також найближчим часом на стадіоні планують відкрити виставку "Євро у Львові", розробити екскурсійну програму. Але першочерговою функцією стадіону все ж залишаються спортивні змагання.

Як повідомляє Медіа-центр "Львів-2012", зараз "Арена Львів" до кінця року має контракт із закарпатським футбольним клубом "Говерла". Наша арена буде використовуватися як резервний стадіон, оскільки зараз на ужгородському стадіоні йде ремонт.

До речі, під час матчів Євро-2012 іноземні вболівальники зламали на львівському стадіоні два стільці. Тепер УЄФА має відшкодувати збиток українським фанатам.

Це незначні поломки, - говорить директор "Арени Львів". - Загалом, серйозних ушкоджень не було, а тільки подряпини. Але тим не менше ...