Королівське весілля - принц Уільям та Кейт Мідлтон

Всі з великим нетерпінням чекали найголовнішу подію цього року - весілля принца Уїльяма і Кейт Міддлтон. Вчора, 29 квітня це подія відбулась, за якою стежила не одна тисяча людей. Святкування пройшло вдало і так, як того планували і самі молодята. Так що з учорашнього дня принц Уільям і Кейт Міддлтон отримали новий титул - герцог і герцогиня кембріджські.

Молодята дали обітницю вірності і любові на довгі роки в красивому Вестмінстерському абатстві, що знаходиться в центрі Лондона. На церемонії були присутні члени королівської сім'ї, а також Архієпископ Кентерберійський Роуен Вільямс.

Після церемонії одруження молодята і весільний кортеж вирушили до Букінгемського палацу, де на балконі палацу відбувся перший поцілунок молодят у ролі чоловіка і дружини. Навколо Букінгемського палацу зібралася величезна кількість людей, які з нетерпінням чекали появи королівської пари. На весільному торжестві за деякими даними було дві тисячі запрошених. А в країні, з приводу королівського весілля, був оголошений вихідний.

Пряму трансляцію весілля в прямому ефірі вели багато телеканалів світу, в тому числі транслювали і на YouTube. Як відомо, відразу після весілля принц Уільям і Кейт Міддлтон вирушать у весільну подорож, але де саме пара проведе свій перший медовий місяць, поки невідомо.