Колишній чоловік залишив актрису Жанну Еппле і синів без квартири

Відома актриса і телеведуча програми «Клуб колишніх дружин», Жанна Еппле разом з синами залишилася без квартири. Виявляється, що Жанна вже шість років не живе разом зі своїм чоловіком режисером Іллею Фрезом, але разом з синами Потапом і Юхимом проживала в московській квартирі режисера. Рішення розійтися, пара прийняла спокійно й обдумано, тому Ілля одразу сказав Жанні, що як би там не було, але квартира все ж таки залишиться за нею і синами. Але в останні роки Ілля не дуже дбав про синів, за словами Жанни, він навіть перестав бачитися з хлопчиками і матеріально їх підтримувати. Треба сказати, що Потап, старший син, це син Іллі Фреза від першого шлюбу, якого взяла під опіку Жанна Еппле і саме він прописаний в московській квартирі режисера.

Скандальна ситуація розділу квартири триває вже кілька років і подружжя багато разів були на судових засіданнях, але, схоже в цьому питанні поставили крапку. На останньому судовому засіданні було прийнято рішення залишити квартиру режисерові Іллі Фрезу, звичайно, сама Жанна з таким рішенням не погоджується і буде подавати апеляцію, тому що згідно із законодавством, Потап, старший син може проживати за місцем прописки разом зі своїм опікуном, яким є Жанна.

Хоча, за чутками, Жанні тепер не особливо хочеться далі продовжувати цей неприємний судовий процес, так як акторка придбала трикімнатну квартиру в Москві. І тепер їй залишається тільки побажати удачі, віри в себе і, звичайно залагодити свою нову особисте життя.