Колишній чоловік Сандри Баллок не дає їй спокою

Колишній чоловік Сандри Баллок не дає їй спокою

Актриса Сандра Баллок ніяк не може розпочати нове спокійне життя без колишнього чоловіка Джесі Джеймса, який їй просто не дає спокою. Буквально днями екс-чоловік заявив про те, що збирається написати книгу, де в подробицях опише свою автобіографію, в тому числі, і про свої стосунки з Сандрою Балок, і про те, як він їй зраджував.

До недавнього часу, не дивлячись на те, як себе повів колишній чоловік, Сандра підтримувала з Джессі дружні відносини, але, коли вона дізналася про цю книгу, вона була просто в шоці, розповів знайомий актриси.

Сам же Джессі Джеймс розповідає, що в цій книзі нічого такого не буде, просто він хоче написати свою відверту автобіографію, щоб люди знали, що було насправді.

Нагадаємо, що 46-річна Сандра Баллок і Джессі Джеймс одружилися в 2005 році на ранчо Санта-Інез в Каліфорнії. Для Сандри Баллок це був перший шлюб, а для Джессі вже третій за рахунком. У січні минулого року пара офіційно усиновила хлопчика Луїса Бардо, якого зараз самостійно виховує Сандра Балок. Після отримання премії Оскар минулого року, в пресу просочилися чутки про те, що Джессі зраджував Сандрі і не раз і з цього моменту почався жахливий період в житті пари, що призвело до розлучення Сандри і Джессі.