Кейт Мосс організовує дівич-вечір в Парижі

Кейт Мосс організовує дівич-вечір в Парижі

Щоб гарненько підготуватися і відпочити перед весіллям топ-модель Кейт Мосс збирається організувати дівич-вечір у Франції, в одному з найкрасивіших готелів Парижа Ritz. Так як Кейт Мосс багато курить, вона вибрала саме французький готель, тому що в британських готелях та інших громадських місцях куріння суворо заборонено. І тому, Кейт Мосс, просто не може відмовитися на свій дівич-вечір від цієї шкідливої звички.

На дівочу вечірку модель вже запросила близько 50 своїх подруг, з якими полетить до Парижа. Святкування планується шикарне і серед гостей будуть Бет Дітто, Седі Фрост і Алекса Чанг.

Кейт Мосс запланувала влаштувати дівич-вечір в стилі 1930-х років як в паризьких кабаре, тому всім запрошеним треба буде дотримуватися відповідного дрес-коду. Щоб максимально створити атмосферу 30-х років, в ресторані встановлять спеціальні клітки, де будуть танцювати і гості Кейт і професійні стриптизери. Звичайно, не обійдеться і без парочки пісень у виконанні самої винуватиці торжества.

Нагадаємо, що весілля Кейт Мосс і музиканта Джеймі Хінса відбудеться на початку липня. Раніше молоді люди навіть планували одружитись у Франції, але для того, щоб офіційно зареєструвати шлюб у цій країні, Кейт і Джеймі повинні провести там, згідно з законодавством не менше 40 днів, так що весілля все-таки буде в Британії.