Екс-солістка групи «Тутсі» відмовила нареченому

Настя Крайнова, відома ді-джей Росії і співачка, нещодавно отримала пропозицію руки і серця від свого бой-френда Михайла, футболіста клубу «Динамо».

Настя і Михайло зустрічаються трохи більше місяця, але хлопець дуже серйозно налаштований на сімейне життя з Крайновою. Буквально тиждень тому молоді люди відпочивали в Арабських Еміратах, де Михайло і зробив пропозицію руки і серця, подарувавши Насті красиву каблучку, вартістю близько 50 тисяч євро, яку він спеціально купив у Франції в одному з ювелірних бутіків. Насті, звичайно, каблучка дуже сподобалась, тому що зроблена з білого золота і безліччю маленьких діамантів, а по середині - великий діамант розміром більш ніж три карати.

Але, мабуть, Настя зовсім не налаштована на сімейне життя і навіть не думала про це. За словами дівчини, вона дуже добре ставиться до Михайла, але зараз просто не готова вийти за нього заміж, бо не впевнена, що Михайло її доля.

Звичайно, можна зрозуміти дівчину, тому що вони зустрічаються трохи більше місяця, і сама пропозиція руки і серця для Насті стала як грім серед ясного неба. Але це ніяк не впливає на рішучість Михайла, який вже зробив свій перший серйозний крок до сімейного щастя.