Джейсон Стетхем готується до весілля

Джейсон Стетхем готується до весілля

Відомий британський актор Джейсон Стетхем, таємно зробив пропозицію руки і серця своїй подрузі Розі Хантінгтон-Уайтлі, так як у дівчини на безіменному пальці красується обручка, ЗМІ зробили висновок, що весілля не за горами.

Молоді люди познайомилися на музичному фестивалі Coachella у минулому році. До зустрічі з Джейсоном, Розі зустрічалася з Олів'є Мартінесом, французьким актором, а сам Стетхем ніколи не приховував свою пристрасть до супермоделей і сім років зустрічався з Келлі Брук.

Джейсон Стетхем дуже скромний та скритний чоловік, особливо ніколи не хвалився своїми романами з дівчатами і тепер про свою «маленьку Розі», так він називає свою подругу, теж нічого не розповідає.

Завдяки таким фільмам як «Перевізник» і «Механік», Джейсон Стетхем став всесвітньо відомим і успішним актором. А от дитинство у нього було важке, тому що заробляв тим, що продавав на вулиці фальшиві або крадені товари.

Зовсім недавно британський актор придбав будинок в Малібу за 10,6 мільйонів доларів, де частенько буває і сама Розі, і може бути цей будинок і стане любовним гніздечком молодої пари.

23-річна Розі Хантінгтон-Уайтлі - британська супермодель Victoria's Secret, яка працювала для таких відомих брендів як Gap, Burberry, Balenciaga, зараз стала новим рекламним обличчям для торгової марки Miss Sixty.