Британські вчені досліджували безпечність лазерної епіляції

безпечність лазерної епіляції

Всі хочуть бути красивими. Не залежно від віку, ваги, кольору шкіри або очей. І у погоні за красою готові йти на будь-які хитрощі і відвідувати всілякі процедури. Сучасна косметологія настільки розвивається, що сьогодні повернути свою молодість або змінити щось в собі на краще може кожен і немає необхідності щось придумувати або винаходити, все вже зроблено, досить відвідати салон краси.

Хочемо сповістити вас про чергове відкриття вчених з Туманного Альбіону. Цього разу мова піде про епіляцію. Британські вчені завжди вміють повеселити і обнадіяти тих або інших представниць слабкої статі. Вони часто говорять те, що жінки хотіли б почути. Цього разу група вчених з Університету Західного Ланкаширу заявила, що гоління набагато небезпечніше для жінок, ніж лазерна епіляція.

За словами вчених, у ході досліджень вони вивчали лазерну епіляцію бікіні і звичайне гоління. Як не дивно, але шкіра жінок втрачає свою пружність і стійкість до зовнішніх подразників на протязі двох-трьох дів після гоління, зате лазерна епіляція в 95% випадках не має таких побічних ефектів.

Відзначимо, що в Європі лазерна епіляція, особливо так звана "лазерна епіляція зони бікіні" користується величезним успіхом в останні роки. Також цей метод видалення небажаного волосся дуже популярний у Сполучених Штатах Америки і в Австралії, щоправда, у країнах арабського світ ці процедури заборонені для дівчат, які ще не вийшли заміж. Для заміжніх дам можна, але тільки з дозволу чоловіка і ніяк інакше.
Лазерна епіляція у Львові - теж надзвичайно популярна послуга. Львівські салони краси пропонують різні види епіляції, косметологічні процедури. Тому сьогодні немає нічого не можливого! Будьте красивими і задоволеними собою!