Боксер Майк Тайсон знову одружився

Боксер Майк Тайсон вирішив знову обмінятися клятвами вірності зі своєю дружиною Лакіхой Спайсер Тайсон. Чергове весілля відбулося в Лос-Анжелесі, де були сотні запрошених гостей, які, в принципі, приїхали до них не весілля, а на день народження, так що пара влаштувала справжній сюрприз всім.

Майк Тайсон і Лакіха Спайсер дуже терпляче чекали, коли зберуться всі гості і непомітно зникли, а коли знову повернулися, то були вже одягнені у весільні вбрання. Гості були просто в шоці і з нетерпінням чекали продовження шоу. Подружня пара обмінялася клятвами вірності по традиційних мусульманських весільних традиціях.

Нагадаємо, що перше їх весілля відбулося в 2009 році відразу після трагічного інциденту. Вся справа в тому, що чотири дні перед запланованим весільним торжеством через нещасний випадок загинула їхня 4-річна дочка Ексодус, тому весілля було маленьким, тихим і дуже скромним. У січні цього року Майк Тайсон і його дружина стали батьками вдруге, у них народився син Морокко Елайджа Тайсон.

Для Майка Тайсона шлюб з Лакіхой вже третій за рахунком, так як першою дружиною була актриса Робін Гівенс, а другий - лікар-педіатр Моніка Тернер. Від попередніх шлюбів Майк Тайсон має п'ятеро дітей.