Барбара Стрейзанд та її секрет сімейного щастя

Відома американська співачка і актриса Барбара Стрейзанд і її чоловік Джеймс Бролін живуть у щасливому шлюбі вже 13 років. Звичайно, серед зіркових пар Голлівуду, це досить рідкісне явище і багато хто питає, як їм вдається зберігати любов, щирі почуття і повагу впродовж стількох років?

Як розповіла сама Барбара, дуже часто вона з Джеймсом проводять «терапію відносин», це коли вони сідають один навпроти іншого в затишні крісла і починають ділитися своїми переживаннями або якими-небудь ідеями. З боку психології це дуже добре, що подружжя приділяє цьому час, тому що все-таки треба навчитись розмовляти один з одним, тим більше, що в шлюбі потрібно працювати над збережженням добрих стосунків. Такі сеанси домашньої психотерапії дуже корисні, розповідає Барбара, буває так, що вони спілкуються на досить високих тонах, що починає турбувати сусідів, але після таких щирих з'ясувань у пари просто не залишається приводу для негараздів і сварок.

Нагадаємо, що Барбара Стрейзанд була заміжня двічі. Першим чоловіком Барбари був актор Еліот Гулда, з яким прожила в шлюбі близько восьми, і від першого шлюбу актриса виховує сина Джейсона Гулда. Другим чоловіком став Джеймс Бролін, за якого вийшла заміж 1 липня 1998. Син Барбари, Джейсон також знайшов себе в ролі актора і протягом цих років встиг знятися в багатьох відомих фільмах, а також спробувати себе в ролі режисера і продюсера. Джейсон ніколи не приховував ні від матері, ні від громадськості, що він чоловік з нетрадиційною орієнтацією, а в 1996 році офіційно оформив стосунки зі своїм бой-френдом Девідом Найтом.