Анна Седокова стане мамою вдруге

Співачка Анна Седокова, колишня солістка групи «ВІА Гра» чекає на другу дитину. Про це Анна сама повідомила пресі через свій блог, і цілком ймовірно, дійсно це правда, тому що вже не раз говорили про те, що співачка вагітна, але ніяк не могли цього підтвердити.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Анна Седокова вийшла заміж вдруге за бізнесмена Максима Шевченка. Першим чоловіком співачки був футболіст Валентин Белькевич, від якого Анна народила дочку Аліну, їй зараз шість років. Сімейне життя Анни і Валентина тривала всього два роки, після чого подружжя офіційно подали на розлучення. А в лютому цього року 28-річна співачка вийшла заміж за Максима.

Зараз Анна Седокова разом з дочкою Аліною знаходиться в Лос-Анджелесі, там вона не тільки відпочиває, а й плідно працює над своїм новим сольним альбомом. Як повідомила сама співачка, зараз вона на четвертому місяці вагітності і почуває себе відмінно. Швидше за все друга дитина Анни з'явиться на світ в Америці, так що зараз вона підшукує клініку, де буде народжувати.

Анна Седокова почала свою кар'єру в 2002 році, коли пройшла кастинг до групи «ВІА Гра», а через два роки покинула сцену через заміжжя і народження дочки. Але незабаром вирішила все-таки повернутися до своєї вже сольної кар'єри, також пробувала себе і в ролі актриси і в ролі телеведучої.