Актриса Наомі Уоттс чекає дитину

Актриса Наомі Уоттс оголосила про те, що вона в очікуванні народження своєї третьої дитини. 41-річна Наомі стала популярною після зйомок в таких відомих фільмах як «21 грам», «Дзвінок», і «Убити президента».

Нагадаємо, що Наомі Уоттс та її чоловік актор Лів Шрайбер живуть в цивільному шлюбі вже шість років, а в 2009 році актриса повідомила про свої заручини з Лівом, але весілля до сьогоднішнього дня так і не відбулося. Пара виховує двох синів - Семюеля Кая, якому 2 роки і 3-річного Олександра Піта. Наомі дуже рада, що стане мамою вже втретє, тому що завжди мріяла стати багатодітною матір'ю. Не дивлячись на те, що сім'я у актриси забирає дуже багато часу, Наомі не збирається залишати свою кар'єру, повідомивши, що завжди можна поєднувати і кар'єру і сім'ю.

В одному з інтерв'ю, Наомі Уоттс розповіла, що для того, щоб зберегти добрі відносини, треба бути чесною людиною, не дивлячись на те, що іноді це просто неможливо, в сім'ї, це найголовніше правило для обох.

Цікаво, що актриса Наомі Уоттс, є вегетаріанкою, а з 2006 року - послом доброї волі від ООН по ВІЛ / СНІДу. 41-річна Наомі, за її словами, вирішила стати актрисою ще в 5 років, і вона дуже добре пам'ятає той момент, коли побачила свою маму на сцені (вона грала в аматорському театрі), тоді й вирішила, що обов'язково стане актрисою. А в 18 років отримала свою першу роль у фільмі «Тільки заради любові».