Актриса Деніз Річардс знову стала мамою

Відома 40-річна актриса і колишня дружина Чарлі Шина, Деніз Річардс знову вирішила стати мамою. Вся справа в тому, що Деніз дуже любить дітей, і вирішила взяти приклад у багатьох голлівудських зірок - удочерила дівчинку.

Деніз Річардс вже відвідала дитячий супермаркет і накупила там багато подарунків та іграшок для прийомної дочки, яку звуть Елоїза Джоні Річардс. Це доволі складне ім'я Деніз спеціально дала дівчинці, так як її матір звуть Джонні, а ім'я Еліоз дали дві старші дочки актриси Лола і Сем. Перед тим усиновити дівчинку Деніз дуже делікатно почала розмову зі старшими дівчатами, але коли побачила, що Лола і Сем дуже радіють, що в їхній родині буде ще одна сестричка, заспокоїлася, тому що дуже переживала, як вони відреагують.

Навіть у Твіттері Деніз Річардс, на своїй сторінці подякувала всім шанувальникам і друзям за підтримку і привітання.

Нагадаємо, що актриса Деніз Річардс була дружиною за скандального, особливо останнім часом, актором, Чарлі Шином, майже чотири роки. У свою чергу колишній чоловік ніяк не прокоментував появу ще однієї доньки в сімействі екс-дружини, тому що сам дуже зайнятий вирішенням своїх проблем.