Закарпаття – популярний туристичний напрямок

Закарпаття – популярний туристичний напрямок

Літо - пора відпусток. Саме зараз варто вирішувати, де ви відпочиватимете цього року. Як відомо, останнім часом львів’яни все частіше вирішують проводити свій відпочинок подалі від цивілізації і ближче до природі. Адже так хочеться подихати чистим повітрям і поїсти натуральної їжі без хімікатів і консервантів.

В цій статті мова йтиме про Закарпаття. В цьому регіоні розвитку туризму приділяється велика увага. На Закарпатті є де відпочити і на що подивитися. Чудові ліси, гірські річки і озера, можливості зайнятися полюванням і риболовлею забезпечують туристам незабутній відпочинок на лоні природи.

На Закарпаття тільки біосферні заповідники і національні парки займають 130 тисяч гектарів. Це "Карпатський біосферний заповідник", "Синевир". Близько 60% території Закарпаття займають ліси і гори, полонини. Вони є основною базою для розвитку сільського туризму. Закарпаття має можливість приймати туристів цілий рік, при цьому забезпечуючи цікаві маршрути і захоплюючі подорожі. На Закарпатті знаходиться 8 стародавніх замків, безліч храмів і соборів, монастирів.

Варто помітити, що на Закарпатті досить добре розвинена транспортна інфраструктура. Так що добратися в будь-яке місце не складно. Все, що може знадобитися мандрівникам - магазини, заправки, станції техобслуговування зустрічаються практично на кожному кроці. Санаторії, готелі, пансіонати, бази відпочинку цілий рік приймають гостей. В області є величезна кількість мінеральних джерел, на їхній базі побудовані санаторії, які надають послуги по лікуванню органів травлення, опорно-рухового апарату, серцево-судинних захворювань та інших.

Люди на Закарпатті гостинні і доброзичливі. Тут проживають представники різних національностей. Розвиваються такі народні ремесла як вишивка, різьблення по дереву, гончарство. Тому сувенірів з Закарпаття привозять багато.

Якщо вас цікавить відпочинок на Закарпатті, то рекомендуємо прочитати ще одну статтю «Термальні води – джерело здоров’я та бадьорості!».

Бажаємо вдалого відпочинку!