Курорти Львівської області: Трускавець

Курорти Львівської області: Трускавець

Кожна людина потребує відпочинку. Звичайно, кожен розуміє слово «відпочинок» по різному і наповнює його різним змістом. Хтось не уявляє свого життя без пригод, комусь потрібне море, сонце і пляж, а для когось найважливішим критерієм вибору відпочинку є можливість оздоровлення. Якісний відпочинок – це запорука плідної та ефективної праці впродовж всього року, тому не варто нехтувати цим. Щоб налаштувати свій організм на роботу, скинути всю втому, потрібно змінити атмосферу, відвідати нові місця. Цього року багато українців у зв’язку зі складною економічною ситуацією в країні змушені були відмовитися від відпочинку за кордоном і обрали вітчизняні курорти. Однак не варто думати, що українські курорти – це вимушена заміна, наша країна може запропонувати дуже багато цікавого туристам. Ви з легкістю можете обрати відпочинок відповідно до власного гаманця і не відчувати жодних проблем. Щоб відпочити з користю, не потрібно їхати далеко, все можна знайти і в межах Львівської області, повідомляє портал нашого міста.

Трускавець
– це надзвичайно популярний український курорт, який не потребує додаткової реклами. Він по праву вважається найкращою здравницею Прикарпаття. Щороку його відвідує понад 350 тисяч туристів. Трускавець може запропонувати сучасні санаторії, першокласні готелі, мальовничу природу та цілющу воду. На території Трускавця розташовані величезні запаси мінералу озокериту - копалини "гірського воску", а також 14 природних джерел. Без сумніву, відпочинок в Трускавці вам обов’язково сподобається.

Відвідувати це місце для відпочинку та оздоровлення люди почали ще на початку 19 століття. В 1935 році Трускавець отримав статус Європейського курорту. На сьогоднішній день лікувальна база курорту є однією з найкращих в Україні. Тут лікують захворювання обміну речовин, урологічні та гастроентерологічні захворювання, патології серцево-судинної системи, нирок, шкіри, цукровий діабет. Найпопулярніша лікувальна мінеральна вода має назву «Нафтуся». Геологами було встановлено, що джерело "Нафтуся" утворене на місці колишнього скупчення озокериту і нафти. Також тут існують такі сульфатно-гідрокарбонатні і магнієво-кальцієві мінеральні джерела як "Юзя", "Броніслава", "Марія" та "Софія".

Відпочинок в Трускавці
– це справді вдалий вибір. В будь-яку пору року ви можете провести тут незабутню відпустку та чудово оздоровитися.