Українські фотографи оцінювали можливості смартфону у незвичний спосіб

Українські фотографи оцінювали можливості смартфону у незвичний спосіб

Щодня з’являються новинки техніки, які, безумовно, заслуговують нашої уваги. Буває вкрай складно розібратися з усією цією різноманітністю і зробити вибір. Виробники смартфонів значну увагу приділяють рекламі і намагаються продемонструвати переваги свого девайсу у незвичний спосіб.

Якщо ви задумалися над придбанням новенького смартфону Meіzu MX5, то можете переглянути інформативне відео, в якому міститься отзыв о meizu mx5, порівняння його з конкурентами (LG G4, SGS 6, iPhone 6), а можете оцінити фото сесію Романа Пашковськи, який в дещо незвичний спосіб продемонстрував, на що здатна новинка.

Український фотограф відзняв фото сесію у стилі ню. Однак свій дзеркальний фотоапарат він цього разу не використовував. Всі фотографії зроблені на смартфон Meіzu MX5.

Зрозуміло, що громіздкий фотоапарат не завжди зручно носити з собою, а життя може подарувати цікаві моменти несподівано. Як правило, цікаві кадри, зроблені смартфонами, відрізняються своєю безпосередністю та щирістю. Дуже важливо, щоб гаджет «вмів» робити якісні знімки у будь-яких умовах. Смартфон Meіzu MX5 оснащений оптикою від Sony. Людям, які полюбляють фотографувати, неодмінно сподобається 20,7 мегапіксельна камера зі світлосилою f/2,2 і шістьма лінзами. Завдяки лазерному авто фокусу можна отримати чітке зображення об’єкта в умовах недостатнього освітлення.
Окрім Романа Пашковські, новенький смартфон тестували ще декілька українських фотографів. На сайті інтернет-магазину Цитрус можна переглянути їхні роботи та сформувати власну думку про можливості цього девайсу.

Існує стереотип, що можливостей смартфона достатньо лише для того, щоб зробити непогане селфі. Однак завдяки таким фото сесіям цей стереотип поступово ламається.