Едукандія

Адреса: 
м. Львів, пр. Шевченка, 15 (3-й поверх)
Телефон: 
+380-0322975114
Телефон: 
+380-0969689880
Час роботи: 
15.00 - 21.00

"Едукандія" - це простір особистого збагачення, корисного спілкування та гарного настрою.
Все змінюється — змінюється і освіта, сьогодні навчання вже не мусить бути складним та недієвим, а навпаки має потенціал стати більш цікавим, динамічним та результативним. Орієнтація на потреби людини, індивідуальний підхід, інтерактивність, мультимедійність, вишуканий баланс між запланованим результатом та цікавим процесом, між рафінованим змістом та доступною формою — ось наше бачення освіти для сучасної зайнятої людини.
Пропонуємо вивчення англійської (Business English, English for everyone, IT English, Travel English), німецької, польської та французької мов індивідуально та у групі.
Також Едукандія пропонує корпоративне вивчення англійської, німецької, італійської, іспанської, польської та французької мов.
Усі курси оптимізовані та пристосовані до потреб Вашої компанії. Обирайте зручний графік занять та вдосконалюйте знання іноземної мови у комфортному для Вас середовищі. Заняття можуть відбуватись у Вашому офісі або на території освітнього центру Едукандія. Ми враховуємо щільний графік та дбаємо про результат кожного працівника.

Едукандія