Реле напруги: для чого потрібні і де купити?

Реле напруги: для чого потрібні і де купити?

Щоденне користування електроприводами сьогодні стало нас нормою. Псування техніки, спричинене стрибками напруги, може не тільки зіпсувати настрій, але й суттєво вдарити по кишені. Щоб убезпечити себе від цих проблем, варто купити реле напруги.

Ні для кого не секрет, що для старого житлового фонду у Львові характерні перепади напруги. Стара електропроводка може створити чимало проблем. Різке підвищення напруги призводить до того, що побутова техніка просто згоряє і виходить з ладу. А суттєве зниження напруги небезпечне для такої побутової техніки, як холодильник, кондиціонер, пральні машини та ін.

Реле контролю напруги – це спеціальний пристрій, який дасть змогу захистити електропроводку і прилади, які підключаються для неї. Їх ще називають реле перенапруги, а також реле максимальної і мінімальної напруги або просто "бар'єрами".

Реле напруги мають багато переваг. В першу чергу, вони малогабаритні і легкі, на відміну від стабілізаторів напруги. Коштують вони також відносно дешево. Автоматичність – ще одна перевага. Вони добре реагують на перепади, характеризуються швидкодією. Реле контролю напруги краще справляються з захистом споживачів від виходу з ладу електроприладів при перевищенні, або зниженні напруги, ніж стабілізатори. Однак є й недоліки. Реле напруги не усуває коливання напруги. Для максимального захисту необхідна установка декількох пристроїв. Особливість роботи реле контролю напруги полягає в тім, що воно при виході напруги за припустимі межі, відключає відразу всіх споживачів, всю домашню електропроводку. Це зрозуміло , адже воно призначено захистити наші електроприлади від виходу з ладу. Якщо такі перепади напруги відбуваються рідко, то це не викликає особливих проблем.

Якщо ви вирішили бути обачними і захистити себе від неприємних несподіванок, то вам потрібно дізнатися, де можна придбати реле напруги за доступною ціною. До речі, пропонує реле напруги інтернет магазин electro100.com.ua, асортимент якого неодмінно вам сподобається. Ви можете придбати прості реле напруги і програмовані. В програмованих можна задати діапазон контрольної напруги. Вартість реле залежить від його виду і того, на яку потужність воно розраховано. Найбільше буде коштувати реле з функцією програмування, розраховане на високу потужність.

Реле напруги на сьогоднішній день користуються надзвичайно великим попитом через те, що в кожній квартирі є цілий набір електроустаткування, побутової техніки. На жаль, нестабільність роботи систем енергопостачання - явище дуже поширене.