Що подарувати дитині на День Святого Миколая?

Що подарувати дитині на День Святого Миколая?

День Святого Миколая - свято, що відкриває сезон всіх новорічних свят. А це означає, що без подарунка в цей день обійтися ніяк не можна. Тоді виникає питання: а що ж дарують дітям у день Святого Миколая? Саме про це ми зараз і поговоримо.

День Святого Миколая святкується 19 грудня, а точніше в ніч з 18 на 19 грудня. Благо проблем з подарунками в наш час немає - всі полиці дитячих магазинів просто ломляться від достатку всіляких ляльок, машинок, конструкторів і ще багато чого іншого. Але ми з вами розглянемо подарунки, які традиційно прийнято дарувати в цей день.

Як ви розумієте, а реальності Св. Миколай подарунків нікому не принесе, а значить цей обов'язок лягає цілком на ваші плечі. Але хочу зазначити, що подарунки в цей день носять лише символічний характер, тому купувати якісь великі подарунки не варто. Найкраще побережіть ці гроші для Нового року або Різдва, так як в ці свята подарунок повинен бути дійсно особливим. Отже.

Солодощі

Саме зі солодощів і почалася традиція святкування дня Св. Миколая. У X столітті, у Німеччині учням церковно-парафіяльної школи в день свята почали роздавати цукерки. Трохи пізніше стали випікатися спеціальні пряники у формі сердечок, зірочок або у формі силуету Св. Миколая. Зараз їх називають просто «миколайчиками».

Які саме дарувати солодощі вирішувати вам, так як в деяких випадках не всім дітям можна шоколад або шоколадні цукерки, так що тут вже ви самі вибираєте і визначаєтеся. Але найчастіше, дітям дарують новорічні набори цукерок, яких до цього часу у всіх магазинах повно. Якщо є можливість, то купувати краще солодощі в красивих, металевих коробках, якими діти потім з величезним задоволенням граються, складаючи туди своїх маленьких звіряток або солдатиків.

Дізнатися з листа

Багато дітей з великим задоволенням в переддень свята Св. Миколая пишуть листа з побажаннями, що стосуються бажаного подарунка. Написавши, скажімо за день до свята, його кладуть під подушку, щоб вночі Св. Миколай забрав листа, прочитав і приготував його. Звичайно, в даному випадку дитина може написати щось велике і дороге, але можна спробувати йому пояснити, що Св. Миколай дарує подарунки всім дітям на Землі, тому, щоб усім вистачило, просити у нього потрібно щось невелике і недороге. Ну, я думаю ви зрозуміли саму суть, тим більше, що ви можете придумати якусь іншу історія, але можу сказати одне - особисто у нас цей аргумент спрацював :)

Дрібнички

Що стосується невеликих подарунків, то дівчаткам, наприклад, можна дарувати заколки, панчішки, красиві шкарпетки, браслети, гетри, а для хлопчиків - пенали, брелоки, годинки або дрібнички з зображенням улюбленого мультяшного героя. Можна подарувати також креативні ремінці, більш детально про це можна дізнатися тут - http://watchout.org.ua/desktops/belts.

Бажаю вам веселого свята!