Подарунки внукам. Що подарувати на народження малюка?

Подарунки внукам. Що подарувати на народження малюка?

Існує безліч книг та журналів, автори яких дають різноманітні поради майбутнім молодим батькам. Але рідко побачиш поради для бабусь і дідусів. А адже їм теж нелегко дається освоєння нової ролі. Сподіваємося, що ця стаття стане для старшого покоління надійним другом і мудрим порадником.

Скоро народиться ваш внук чи внука. Це велика подія в житті вашої родини, і всі готуються до нього, як можуть: роблять ремонт, ходять на курси для вагітних, купують придане для майбутньої дитини. Іноді, правда, покупки з марновірства відкладаються на «після народження», але списки зазвичай складаються заздалегідь. Напевно вам теж хочеться прийняти участь в цих приємних клопотах і ви вже підшукуєте, що купити і подарувати довгоочікуваному внуку. Щоб ці клопоти так і залишилися приємними, а ваші покупки і подарунки були до речі, необхідно підійти до цієї справи відповідально. Сьогодні ми поговоримо про подарунки внукам. Що подарувати на народження малюка?

Що потрібно?

Майбутній людині, незважаючи на її скромні розміри, потрібно буде дуже багато всього, щоб жити, рости і розвиватися. Як же не розгубитися при нинішньому величезному асортименті дитячих товарів? Як не потрапити в халепу і не купити для малюка те, що вже куплено кимось ще?
Запитуємо батьків

Почнемо з того, що при покупці подарунків обов'язково потрібно скоординувати свої дії з батьками дитини. Дізнайтеся у них попередньо, що вони вже купили і що хочуть обов'язково купити самі. Буде вкрай безглуздо, якщо ви з'явитеся до них з повним набором того, що вже лежить в їх комоді.

Дізнайтеся, чи є у них які-небудь переваги щодо подарунків і якщо є, то які. Розпитайте їх як можна докладніше про те, що саме їм хотілося б, особливо якщо те, що ви вирішили для них купити, великого розміру і буде використовуватися кожен день, як, наприклад, ліжечко або коляска. Якщо вони будуть незручними або, на погляд молодих батьків, некрасивими, то ефект виявиться вкрай негативним і рівно протилежним тому, чого ви хочете. Уявіть, що молода мама буде весь час дивитися на ліжечко, яке їй не подобається. Як ви думаєте, що вона буде відчувати? Швидше за все, роздратування і образу на вас за те, що ви не запитали її, чого вона хоче.

Іноді вдалим вирішенням питання може бути спільна поїздка в магазин чи на ярмарок дитячих товарів. Молода мама сама вибере те, що їй подобається, а ви оплатите її покупки або поділіть витрати навпіл. При цьому важливо заздалегідь вирішити яку суму ви можете і хочете витратить! на покупки для малюка, і узгодити з батьками. Це необхідно зробити, щоб жодна сторона не була потім розчарована в своїх очікуваннях.

Іноді діти вважають за краще просто отримати від батьків якусь суму грошей на покупки. Не ображайтеся на них за це - можливо, для них це привід, знову-таки, відчути свою самостійність, бажання бути впевненими, що куплять саме те, що їм потрібно. Дайте їм таку можливість: ви завжди зможете потім домовитися, що хоч щось ви таки подаруйте їм самі.

Оригінальні подарунки

Якщо батьки дитини добре забезпечені, все купили самі або якщо ви не хочете робити банальні подарунки, можна придумати щось більш оригінальне, наприклад заздалегідь оплатити для дитини курс масажу, річне обслуговування в медичному центрі.

Можливо, ви захочете зробити дитині якийсь дуже символічний для вас подарунок, ціна якого буде вимірюватися аж ніяк не грошима, а закладеним у нього сенсом. Наприклад, це буде срібна ложка, яку подарували вашим батькам на ваше народження і з якої вас годували в дитинстві. Або ваша перша іграшка, яку ви всі ці роки зберігали. Або навіть фамільні коштовності, що передаються по традиції з покоління в покоління, від бабусі чи дідуся до онуків, або щось ще, дороге для вас як пам'ять і виражає всю вашу любов до дитини. Дуже важливо при цьому розуміти, що немовля точно не зможе це оцінити, а як оцінять і приймуть це його батьки - цілком залежить від вас. Такий подарунок необхідно супроводжувати словами, що пояснюють всю його цінність і закладений в ньому глибокий зміст, пояснити, наскільки це важливо для вас, розповісти всю його історію: якщо молоді батьки зрозуміють і оцінять його, вони потім донесуть це і до дитини.

Що говорити?

Продумайте, якими словами ви можете висловити свої почуття до дитини і її батьків. Можна скласти смішні або зворушливі вірші і прикласти їх до подарунка на красивій листівці, можна придумати якісь супровідні сюрпризи або жарти, важливо одне - в цьому подарунку виражена ваша любов, і це обов'язково повинно бути передане і почуте вашими дітьми.

За матеріалами сайту http://giraffe-kids.com.ua/