Місто Львів: суміш традицій та звичаїв

Місто Львів: суміш традицій та звичаїв

У нашому місті змішалося все, релігії та традиції, часи і звичаї. Кожна будівля - шедевр мистецтва, а кожна вулиця міста має свою історію. За свою історію Львів неодноразово змінював свою назву, і господарів. Львів входив і в Австро - Угорське князівство, і СРСР, в Волинське князівство і князівство Речі Посполитої.

Проте сьогодні це гордість України, насамперед туристичний центр, який щороку відвідують мільйони туристів з усієї планети. Львів - це місто вражаючої чистоти, по всьому місту акуратно розставлені горщики з квітами, так само такі горщики висять прямо на ліхтарних стовпах.

Але найголовніше, при пішій прогулянці навіть не виникає думки, сісти в таксі, настільки приємно просто бродити по старовинних вуличках і захоплюватися кожним будинком у місті. В першу чергу туристам звичайно ж потрібно відвідати площу ринок. Вона центральна в місті, з'явилася ця площа в середині 20 століття. Можна так само на площі відвідати ратушу з оглядовим майданчиком, зверху відкривається чудовий вид на місто, з його різнокольоровими будинками, це наче дивитися на веселку, красиво і захоплююче.

Для того, що б спробувати національну кухню, не треба ходити куди-небудь, так як на кожному кроці в буквальному сенсі, знаходяться кафе і ресторанчики, які з радістю нагодують національними стравами і при цьому коштувати це буде не дорого.

Взагалі Львів з кожним роком набирає популярність як туристичне місто, і це не може не радувати. І навіть не так важливо, коли саме їхати в Львів взимку або влітку, в будь-якому випадку в будь-який час року, це буде маса позитивних емоцій. Думаю, ви багато вже чули про мінливу львівську погоду. В процесі планування поїздки до нашого міста з туристичною метою, рекомендуємо дізнатися, якою буде погода во Львове. Гарний сонячний день сприятиме чудовому проведенню часу в цьому надзвичайному місті!

Запрошуємо усіх до Львова!