СПІЛЬНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ: РЕСТОРАН ГРУШЕВСЬКИЙ та АРСЕН МІРЗОЯН

СПІЛЬНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ  РЕСТОРАН ГРУШЕВСЬКИЙ та АРСЕН МІРЗОЯН
Де: 
м. Львів, проспект Шевченка, 28
Коли: 
Fri, 2013-01-11 21:00

Арсен Мірзоян та ресторан імпровізацій Грушевський стали ініціаторами Благодійної акції, виручені кошти з якої будуть скеровані на порятунок маленької львів'янки Соломійки Альфавіцької. Починаючи уже від сьогодні усі бажаючі та гості закладу зможуть зробити свої внески в цю добру справу. 11 січня відбудеться благодійний концерт сталевого голосу країни Арсена Мірзояна.

Вартість квитка 150 грн.

Початок о 21:00

Соломійці 6 років, у неї рецидив нейробластоми 4 ступеня, зараз вона проходить лікування у одній з клінік США, в м. Цинциннаті. Одного разу дівчинка вже подолала рак, проте контрольне обстеження показало рецидив. Допомогти дитині могла лише дуже вартісна терапія, яку пропонували тільки декілька клінік світу. З найменшою сумою депозиту на лікування хвору Солю прийняв дитячий госпіталь в м. Цинциннаті. Загальна вартість лікування 319 735 $, і днями рахунок збільшиться на 17 000 $ через додаткову хіміотерапію, що призначили у зв’язку зі зміною перебігу хвороби. Наразі зібрано 207 000 $.

Арсен Мірзоян – український співак, учасник шоу «Голос країни», відомий як сталевий голос країни. Арсен охоче відгукується на пропозиції виступати із концертами у дитячих будинках, інтернатах та на спеціальних благодійних заходах. 11 січня в рамках благодійного концерту артист представить гостям ресторану Грушевський cinema jazz свою нову програму.

ресторан імпровізацій
Грушевський cinema jazz
м. Львів, проспект Шевченка, 28
(098) 676 46 00