«Колекція історій етнографічного музею у Львові»: зустріч Клубу шанувальників Галичини

«Колекція історій етнографічного музею у Львові»: зустріч Клубу шанувальників Га
Де: 
вул. Котлярська, 8 (бічна вул. Шпитальної)
Коли: 
Thu, 2014-12-25 18:30

25 грудня, у четвер, о 18:30 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на зустріч Клубу шанувальників Галичини, присвячену колекціям Музею етнографії та художнього промислу у Львові. Розповісти історію Музею має намір Ольга Супонєва, провідний зберігач фонду «Головні убори та народні прикраси». Вхід вільний.

У львівському Музеї етнографії і художнього промислу зберігається близько ста тисяч експонатів, найдавніші з яких датуються кінцем XIII століття. Заснований у 1951 році, він об’єднав збірки Міського промислового музею і Музею НТШ, приватні колекції та цінні, з точки зору істориків та мистецтвознавців, подарунки.

Але чи може історія музейних колекцій бути цікавою? Так, якщо згадати про мистецькі твори, які часто супроводжують пригоди та авантюри, згодом описані в літературі чи кінематографі. Зазвичай інтерес зумовлений славою автора чи високою ціною, яку готові заплатити за них колекціонери. Водночас менш популярні мистецькі об’єкти, хоч і не викликають сильного резонансу, але також мають свої цікаві історії, варті уваги.

Окрім розповіді про колекції, відвідувачі дізнаються про ідеї адміністрації щодо трансформування експозиційного простору і факти з поточної роботи музею.

Зустрічі Клубу шанувальників Галичини відбуваються щомісяця.

Організатор – кав’ярня-галерея «ШТУКА»
вул. Котлярська, 8 (бічна вул. Шпитальної)
(097) 586 81 95, kawiarnia.sztuka@gmail.com