Про місто Львів

Вітаємо Вас на сайті «Моє місто Львів»!

Місто Львів - чудове місто, багате своєю історією, пам'ятками архітектури та культурними цінностями. В останні десятиліття інтерес туристів до визначних пам'яток стародавнього міста Лева особливо зріс. Гостей і туристів нашого міста приваблює не лише історична та архітектурна спадщина, але і можливість приєднатися до безлічі культурних заходів, що проводяться у Львові. З усього світу до Львова з’їжджаються туристи, ділові люди і просто шукачі пригод.

львів

Місто Львів дуже гостинне місто!

Сайт «Моє місто Львів» буде корисний і львів’янам, і гостям міста. Саме тут Ви зможете знайти багато корисної інформації про Львів, яка необхідна як для туристичної подорожі, або ж просто відпочинку, так і для тих, хто їде у відрядження до Львова.

У рубриці «Про Львів» Ви зможете отримати уявлення про цікаві місця Львова, музеї, пам’ятки архітектури, які, ми сподіваємося, Ви побажаєте відвідати. Надзвичайно цікавою є історія Львова, тому рекомендуємо Вам з нею ознайомитися на нашому сайті. Фотогалерея, в якій викладають світлини наші читачі, допоможе Вам краще зорієнтуватися та зрозуміти, заради чого все ж таки варто їхати до Львова. Також для зручності тут представлено телефонні коди, поштові індекси та важливі телефони міста.

Актуальні та цікаві новини, про все, чим живе наше місто, Ви можете дізнатися з розділів «Новини» та «Статті».

Плануєте відпочинок у місті Львові та не знаєте, куди піти? В такому випадку Вам допоможе «Афіша», де кожен може знайти для себе подію по душі, яка відбуватиметься у Львові в певний час.

Також на сайті moemisto.lviv.ua створено каталог компаній міста, які систематизовано по галузях. Контактні дані численних підприємств, відомості про товари і послуги - все це можна без зусиль знайти на нашому сайті у розділі «Каталог». До речі, тут Ви також зможете знайти цікаву інформацію про популярні львівські кав'ярні, цукерні, кафе, бари, ресторани, а також львівські нічні клуби, де Ви зможете чудово провести час і відпочити.

Також відвідувачі сайту «Моє місто Львів» мають можливість розміщати безкоштовні оголошення. Сподіваємося, цей розділ буде Вам корисним!

У розділі «Транспорт» можна знайти безліч корисної інформації про розклад руху поїздів, автобусів, маршрутних таксі і т.д. Розділ «Робота» буде корисний для роботодавців і тих, хто шукає роботу у Львові. У Вас є можливість розміщати безкоштовні оголошення про наявні вакансії, а також оприлюднювати своє резюме.

Будемо раді бачити Вас на сторінках порталу «Моє місто Львів»!